Kód: HH41

Houbový espresso cup Duo 80ml (korál)

420 Kč
Skladem (1 ks)

Espresso kalíšek z bílé kameniny s muchomůrkami.

Kategorie: S houbou!
Záruka: 2 roky

Oblíbené kalíšky tentokrát v ještě bělejší a hladší kamenině.

Představte si, že se právě ocitáte na cestě do světa kávových zážitků. Co by to bylo za dobrodružství bez toho pravého náčiní? Houbové espresso kalíšky jsou přesně tím, co potřebujete! Ale nečekejte nudný hrnek, tyto kalíšky mají charakter a styl.

Každý z těchto kalíšků je vyrobený na hrnčířském kruhu z kameniny a vypálený na hrozně horkých 1200°C. Ano, tím se stávají odolnými vůči všemu, co na ně můžete hodit, včetně myčky na nádobí!

Ale pozor, kávová dobrodružství jsou vždy plná překvapení! Naše kalíšky jsou ručně vyráběné a každý z nich je originál. To znamená, že se mohou lišit tvarem, výškou a sytostí barev. Nejsou dokonalé, ale právě v tom spočívá jejich krása. Každý z nich nese otisky ruční práce.

A abychom uklidnili i ty největší perfekcionisty, hlína a glazura na těchto kalíšcích splňují atesty zdravotní nezávadnosti. Můžete si tak být jisti, že vaše káva je v těchto kalíšcích v bezpečí.

Takže, proč čekat? Přidejte trochu zábavy do svého ranního rituálu a dopřejte si kávu v origo houbových espresso kalíšcích. Objem 80 ml vám poskytne právě tu správnou dávku energie. Pojďte si přidat trochu lesa do svého každodenního života!

Objem cca 80 ml.