Kód: HH39

Houbový espresso cup Kvarteto 70ml ve zlatě

460 Kč
Skladem (3 ks)

Zlatá vánoční limitka! Espresso kalíšek ze světlé kameniny s muchomůrkami.

Kategorie: Kalíšky
Záruka: 2 roky

Představte si, že se právě ocitáte na cestě do světa kávových zážitků. Co by to bylo za dobrodružství bez toho pravého náčiní? Houbové espresso kalíšky jsou přesně tím, co potřebujete! Tentokrát v limitované zlaté vánoční edici. Nahraďte prasátko zlatou houbou!

Tento výrobek je vyroben na hrnčířském kruhu ze světlé kameniny, pálen při teplotě 1250°C, což zaručuje jeho odolnost a kvalitu. Zlacen je pravým zlatem při třetím výpalu. Je vhodný pro mytí ručně, neboť zlato není kompatibilní s myčkou. (A ani mikrovlnkou.)

Ale pozor, kávová dobrodružství jsou vždy plná překvapení! Naše kalíšky jsou ručně vyráběné a každý z nich je originál. To znamená, že se mohou lišit tvarem, výškou a sytostí barev. Nejsou dokonalé, ale právě v tom spočívá jejich krása. Každý z nich nese otisky ruční práce.

A abychom uklidnili i ty největší perfekcionisty, hlína a glazura na těchto kalíšcích splňují atesty zdravotní nezávadnosti. Můžete si tak být jisti, že vaše káva je v těchto kalíšcích v bezpečí.

Takže, proč čekat? Přidejte trochu zábavy do svého ranního rituálu a dopřejte si kávu v origo houbových espresso kalíšcích. Pojďte si přidat trochu lesa i lesku do svého každodenního života!

Objem cca 70 ml.