Kód: 366

Hrnek Bubaak (150ml)

490 Kč
Skladem (1 ks)

Malý hrnek s  Bubaakem na kávu i čaj.

Kategorie: Hrnky

Bubaak - to je výtvor, na kterém tančí štětec jako blesk. A víte co? Když si postavíte několik těchto hrnků vedle sebe, získáte iluzi plynutí času. Víme ale, že neustále relaxovat u horkého nápoje není reálné, takže naši hrnky vám rádi přidají dávku radosti i do ranního shonu.

Všechny naše hrnečky jsou točeny na kruhu a ručně uchaceny (čtěte: opatřeny uchem). Bubaak je pod vrstvou transparentní glazury, aby jejich strašidelná krása vytrvala pro další generace.

Základem je bezpečnost! Naše hrnečky jsou vhodné pro všechny nápoje a díky výpalu při teplotě přes 1200°C jsou dost odolné, takže zvládnou i myčku a mikrovlnku bez mrknutí oka.

POZOR! Foto je jen náhledem do světa našich originálních hrnků. Ruční výroba je vždycky trošku divoká, a proto každý kousek může mít své osobité odlišnosti, lehce rozdílné tvary, výšku a sytost barev. Náš bubaak nese otisky ruční práce, které dávají každému hrnku vlastní duši.

A co zdravotní nezávadnost? Naši hlína i glazura mají atesty, aby vám zaručily bezpečné užívání bez obav. Jsou určeny pro styk s potravinami.

Objem je cca 120-150 ml, což je dokonalá porce šťastných momentů s vašimi oblíbenými nápoji. Ponořte se do světa našich hrnků a dejte si šálek radosti každý den!